Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Istnieje 44 producentów

na stronę
 • Firma 3M została założona w 1902 roku jako Minnesota Mining and Manufacturing Company przez dr. J. Danley Budda, Henry S. Bryana, Williama A. McGonagle, Johna Dwana oraz Hermona W. Cable. W 1914 roku powstał ich pierwszy eksluzywny produkt Three-M-ite Abrasive Cloth, a w 1921 opatentowano oraz zaprezentowano 3M Wetordry Waterproof Sandpaper, pierwszy na świecie wodoodporny papier ścierny.

  W 1940 roku 3M produkował towary wojskowe w czasie II wojny światowej. Po jej zakończeniu, w 1946 roku zadebiutował na giełdzie New York Stock Exchange (NYSE).
  W 1954 roku RCA po raz pierwszy używał taśmy magnetycznej 3M do nagrywania programów telewizyjnych, a w 1962 roku siedziba firmy 3M została przeniesiona do Maplewood.
  W 1978 roku niebieskie logo firmy zostało zastąpione na te w kolorze czerwonym i przybrał nazwę 3M Red.
  W 1990 roku zaprezentowano komputerowe filtry prywatności, które pozwalały na ochronę danych wyświetlanych na monitorach, natomiast w 2004 roku firma osiągnęła 20 miliardów dolarów ze sprzedaży swoich produktów, a w 2013 - 30 miliardów dolarów.
  W 2016 roku w głównej siedzibie 3M zostało otwarte nowe laboratorium badawczo-rozwojowe.

 • Linia produktów AirGunsa doskonale odpowiada potrzebom lakiernictwa przemysłowego i lakiernictwa samochodowego. Cechami wyróżniającymi pistolety natryskowe AirGunsa są: znakomita RELACJA JAKOŚCI DO CENY, NIEZAWODNOŚĆ i JAKOŚĆ ATOMIZACJI. Wśród produktów AirGunsa znajdziecie Państwo również wyposażenie warsztatów, takie jak pistolety nadmuchowe, pistolety do lakierowania karoserii oraz duży wybór szybkozłączy.

 • Misją Europejskiej Grupy Anest Iwata jest dostarczenie wszystkim użytkownikom pracującym w sektorze Lakiernictwa Przemysłowego urządzeń wspomagających ich pracę stworzonych przy użyciu najwyższych technologii, a także stałe ich usprawnianie.

  Wśród szerokiej gamy produktów Anest Iwata można znaleźć liczne typy pistoletów natryskowych, pomp oraz akcesoriów. W zależności od ich parametrów, urządzenia te odpowiadają na potrzeby różnych gałęzi przemysłu i pozwalają nanosić inne materiały, a w konsekwencji są w stanie zaspokoić każdą potrzebę.

  Lakiernictwo samochodowe, przemysł drzewny, skórzany, plastikowy, to tylko niektóre z gałęzi przemysłu, dla których przeznaczone są zarówno nasze produkty, jak i nasze porady.

  Głównym staraniem Europejskiej Grupy Anest Iwata jest zapewnienie lepszej jakości obróbki wykończeniowej po niższej cenie. Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo idealne wyważenie między zużyciem energii, a efektem użycia energii: w ten sposób Ci, którzy wybierają Anest Iwata stają się uczestnikami ważnego procesu ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego i świata wokół nas.

  Wszyscy członkowie Europejskiej Grupy Anest Iwata wykorzystują całą swą wiedzę, doświadczenie i możliwości w celu zapewnienia klientom znakomitej obsługi oraz produktów o najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by cechowały nas najwyższa jakość, niezawodność, dobra reputacja oraz ciągła innowacyjność.

 • System polerski opierający się na bardzo uniwersalnej i łatwej w pracy paście polerskiej oraz na produktach i materiałach uzupełniających w postaci mleczka, zmywacza, aplikatorów, ściereczek, czyli wszystkiego, co jest potrzebne do uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.
 • Firma Briel jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych producentów materiałów odpylających, które znane są pod marką Staubfix® w całej Europie i wielu innych krajach na całym świecie od lat sześćdziesiątych.

  Kurz i brud zawsze były jednymi z największych wrogów lakierowania. W swojej lakierni robisz wszystko, co możliwe, aby zachować środowisko wolne od kłaczków i pyłu.
  Oczywiście, najważniejszą rzeczą tutaj jest, aby powierzchnia była pomalowana bez pyłu. Od dziesięcioleci nasze ściereczki wiążące kurz firmy Staubfix® są niezastąpioną i niezawodną pomocą

 • Japońska firma CKD powstała w roku 1943 to producent doskonałej jakości pneumatyki charakteryzujący się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Szczególnie atrakcyjne pozycje na rynku to : bloki przygotowania sprężonego powietrza , bardzo trwałe zawory rozdzielające i elektrozawory odcinające 2/2 , świetne , modułowe i elastyczne wyspy zaworowe montowane ekspresowo w Polsce , siłowniki beztłoczyskowe oraz nowość na naszym rynku : siłowniki pneumo-mechaniczne.

 • Colad jest marką, która daje ludziom mnóstwo możliwości i gwarantuje odnalezienie oryginalnych rozwiązań wielu branżowych problemów. Takie jest DNA tej marki. Colad opracowuje specjalne możliwości dla użytkowników końcowych, którym zależy na efektywności procedur roboczych i zakładowych. Tutaj liczy się zadowolenie z pracy, wydajność, ekologia, profesjonalizm i zysk. Colad, inventing more.

 • Firma DeVilbiss jest jednym z liderów w światowej produkcji najwyższej jakości urządzeń aplikacji powłok wykończeniowych na zasadzie atomizacji materiału dla przemysłu samochodowego i ogólnego. Firma znana jest głównie z produkcji wysokiej jakości pistoletów natryskowych i wszelakich akcesoriów lakierniczych.

  Urządzenia marki DeVilbiss są obecnie z równym sukcesem wykorzystywane w przemyśle drzewnym, lotniczym, tworzyw sztucznych, metalowym czy produkcji i napraw samochodów. Stosowane są i doceniane zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Wyposażenie marki DeVilbiss jest stosowane do nakładania szerokiej gamy powłok rozpuszczalnikowych jak i wodorozcieńczalnych, w tym zarówno dla jedno i dwuskładnikowych z niską i wysoką zawartością cząstek stałych.

 • Firma DINITROL jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemów do klejenia, uszczelniania, ochrony przed ścieraniem, zapobiegania korozji, innych powłok i sprzętu aplikacyjnego.

  Indywidualnie zaprojektowane produkty, wysoka jakość i doskonała obsługa pomogły nam rozwinąć tę solidną pozycję na rynku. Ciągłe postępy w projektowaniu pojazdów wymagają kreatywnych, inteligentnych i ekonomicznych rozwiązań.

  Firma DINITROL angażuje się w rozwój nowych technologii, materiałów i procesów w ścisłej współpracy z naszymi klientami, aby sprostać wyzwaniom przyszłości.

 • Firma "FACHOWIEC" powstała w 1991 roku w Poznaniu jako specjalistyczna hurtownia spawalniczo-pneumatyczna i w tych dwóch dziedzinach specjalizuje się do dzisiaj. Obecnie jest to największe przedsiębiorstwo o takim profilu na terenie wielkopolski - nasza firma zajęła w rejonie pozycje lidera w wyposażaniu w urządzenia spawalniczo pneumatyczne małych i średnich zakładów rzemieślniczych różnych branż. Jednocześnie prowadzimy import i eksport wielu artykułów pneumatycznych w ilościach, które plasują nas w ścisłej czołówce importerów liczących się nie tylko na rynku krajowym, ale i w międzynarodowej współpracy. W programie zaopatrzenia polskiego rynku wprowadzamy sprawdzone produkty najwyższej jakości jednocześnie eliminując towary o słabych normatywach i parametrach dbając, aby marka "FACHOWIEC" znaczyła godny zaufania.

Pokaż 1 - 12 z 44 pozycji

Kategorie

Nasze sklepy