Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Istnieje 44 producentów

na stronę
 • Firma SHAMAL na rynku sprężonego powietrza od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy sprężarek powietrza do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. SHAMAL łączy tradycję z dużym doświadczeniem w branży i dokładnością jej produkcji. Wynik: produkty unikalne i niepowtarzalne, profesjonalne i przemysłowe maszyny najwyższej jakości, wyróżniające się dbałością o szczegóły, ich całkowitą niezawodnością i kunsztem wykonania na każdym etapie produkcji, dostosowane do potrzeb klienta.

  Sprężarki są projektowane, produkowane i testowane w naszym zakładzie w celu zagwarantowania wysokich standardów jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

 • Firma Sia Abrasives to szwajcarski producent materiałów ściernych. Nazwa firmy to skrót od Swiss Industrial Abrasives. Grupa sia Abrasives ze swoja centralą we Frauenfeld zalicza się do trzech największych producentów zaawansowanych technologii szlifowania. Firma projektuje, wytwarza i dostarcza zarówno materiały ścierne, jak też kompletne systemy szlifowania dla branży drzewnej, metalowej i ART.

  Historia firmy to ponad 130 lat tradycji, w ciągu których przekształciła się ona w spółkę giełdową sia Abrasives – holding zatrudniający obecnie ponad 1200 osób i posiadający filie w ponad 80 krajach świata.

 • Spectral to kompleksowa technologia naprawy lakierniczej opracowana na drodze selekcji i ciągłego doskonalenia przez firmowe Laboratorium Badawczo-Rozwojowe.

  Na każdym etapie naprawy lakierniczej począwszy od zabezpieczenia antykorozyjnego, szpachlowania, podkładowania, doboru koloru, aplikacji lakieru bezbarwnego przez zastosowanie specjalistycznych dodatków. Technologia Spectral to zawansowane technologicznie rozwiązania pozwalające na osiągnięcie najlepszego efektu i standardu wykonania.
 • Firma produkująca pistolety natryskowe STAR została założona w 1970 roku na Tajwanie, z naciskiem na wykorzystanie światowej klasy procesów i technik produkcyjnych w celu stworzenia wysokiej jakości sprzętu natryskowego. Jest wiele powodów, dla których pistolety natryskowe STAR są najpopularniejszym asortymentem pistoletów natryskowych w Australii.

 • STARCKE to średniej wielkości niezależna firma rodzinna, która działa już w czwartej generacji. Historia korporacyjna zaczyna się od handlu żelazem i produktami drzewnymi oraz artykułami gospodarstwa domowego, które zostały ostatecznie zastąpione przez produkcję środków czyszczących, detergentów i zapałek. Pod koniec 19-tego wieku, zakres produkcji został rozszerzony o papier ścierny i włókniny do szlifowania. W kolejnych latach artykuły te zyskały na znaczeniu w miarę postępu industrializacji. Od ponad 100 lat firma STARCKE koncentruje się na rozwoju i produkcji powlekanych materiałów ściernych do produkcji przemysłowej i handlu.

  Dziś STARCKE jest jednym z liderów rynku wysokiej jakości materiałów ściernych i dostarcza klientom na całym świecie produkty o wysokiej wydajności.

 • Firma T4W (Thoma 4 Werkstatt) to 20 lat doświadczenia w dystrybucji systemów lakierniczych i produktów dedykowanych dla branży motoryzacyjnej i przemysłu. Powstała na bazie doświadczeń najnowszych technologii produkcyjnych w konsultacji z rynkami międzynarodowymi. T4W jest liderem na runku europejskim, w zakresie produkcji lakierów, materiałów i dodatków lakierniczych. Proponujemy szeroki wachlarz narzędzi potrzebnych do wyposażenia serwisów samochodowych i lakierniczych. Dodatkowo zapewniamy kompleksowe wyposażenie każdej myjni samochodowej.

 • Firma TROTON to ponad 40-letnie doświadczenie w branży lakierniczej. Produkuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do napraw pojazdów jeżdżących i pływających. Sprzedaje na 60 rynkach zagranicznych, eksportuje w dalekie zakątki Azji, a nawet Afryki. Aby sprostać wymaganiom i gustom tak wielu różnych Klientów, TROTON poszczycić się może jedną z najszerszych ofert w branży na skalę światową. Sercem naszego sukcesu jest zespół blisko 200 osób, w tym wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zaangażowanych w tworzenie najwyższej jakości produktów.

  Dział badań i rozwoju nieustannie pracuje nad ciągłym ulepszaniem wyrobów, a dział sprzedaży zapewnia profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Wysoką jakość produktów zapewniają najlepsze technologie i surowce najnowszej generacji. Nad zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi czuwa wykwalifikowany i doświadczony zespół. Cały proces odbywa się pod czujnym okiem specjalistów od kontroli jakości, co gwarantuje wytworzenie produktów wysokiej i powtarzalnej jakości.

 • U-POL jest światowym liderem w dziedzinie produktów do renowacji pojazdów samochodowych, specjalizujących się w wypełniaczach, powłokach, aerozolach, klejach i produktach związanych z farbami. Firma U-POL, rozpoznawalna na całym świecie dzięki sprzedaży w ponad 100 krajach, zobowiązuje się do konsekwentnego dostarczania klientom produktów wysokiej jakości, których wymagają profesjonalni technicy. Dziedzictwo i 70-letnie doświadczenie w branży, w połączeniu z ciągłymi inwestycjami w najnowocześniejsze zakłady produkcyjne oraz reputacja innowacji, gwarantuje, że Twoje doświadczenia z produktami U-POL będzie zawasze na poziomie światowym.

Pokaż 37 - 44 z 44 pozycji

Kategorie

Nasze sklepy