Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Istnieje 44 producentów

na stronę
 • Farécla Products Ltd. to brytyjska firma rodzinna, zajmująca się produkcją produktów do wykańczania powierzchni, które są stosowane na różnorodnych podłożach. Od past polerskich i aplikatorów, po kubki do mieszania i ściereczki z mikrofibry. Farécla dostarcza rozwiązania do wykańczania powierzchni dla warsztatów samochodowych, konstruktorów łodzi, stolarstwa, producentów kompozytów i innych zastosowań przemysłowych od roku 1952 - obecnie w ponad 120 krajach.

 • Od ponad 90 lat nieprzerwanie trwa nasza pasja do elektronarzędzi wysokiej jakości. Dzielimy się nią z naszymi użytkownikami i fanami. Nasze urządzenia sprawiają bowiem, że praca profesjonalistów staje się lżejsza – pomagamy im szybciej uzyskać perfekcyjny rezultat prac. Perfekcja w każdym szczególe.

  O naszym potencjale innowacji świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów i naszego przedsiębiorstwa a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.
 • W 1986 r. Firma Northern Labs nabyła markę Kit i słynną technologię Carnauba Wax. Firma Northern Labs zastosowała tę opatentowaną technologię Carnauba Wax w wielu innych produktach samochodowych, takich jak Car Wash i Protectants, i wprowadziła tę nową linię produktów na rynki międzynarodowe pod nazwą Formula 1. Wszystkie produkty zostały opracowane, przetestowane i wyprodukowane zgodnie z wymagającymi normami w zakładzie produkcyjnym Northern Labs z certyfikatem ISO w Wisconsin.

 • Firma GAV z Brendola (VI) od 1974 r. produkuje połączenia rurowe oraz akcesoria do sprężonego powietrza i pistoletów natryskowych.

  Cech, które umożliwiły firmie GAV zostanie rozpoznawalnym i docenienianym na rynku, należy poszukiwać na wysokim poziomie technologicznym, który zawsze wyraża się w eksperymentach i ciągłych innowacjach. GAV może również pochwalić się wysoką wydajnością , dzięki całkowicie zautomatyzowanemu procesowi produkcji, który może zaoferować optymalne terminy dostaw, nawet w przypadku dużych zamówień.

  Szeroka gama dostępnych modeli i dokładność wykonania każdego pojedynczego elementu są typowe dla zaangażowania GAV w badania, technologię, automatyzację i serwis.

 • Hamach oferuje kompletne ekologiczne wyposażenie mieszalni i innych pomieszczeń roboczych. Oferujemy także indywidualne rozwiązania oparte na centralnym systemie odprowadzania pyłu HCV, dostosowane do budżetu klienta i panujących na rynku warunków z nastawieniem na bezpieczeństwo, jakość, ekologię i innowacyjność. Wiedzą, jak osiągnąć więcej dzięki swojej pomysłowości i znajomości materiałów. Inżynierowie z Hamach od nowa analizują używane materiały, techniki i zastosowania. Wiedzą, jak osiągnąć więcej dzięki swojej pomysłowości i znajomości materiałów. Hamach to design i kreatywne innowacje. To innowacje, z których Holandia jest tak znana na całym świecie.

 • INDASA została założona w 1979 roku w Portugalii, położonej w Aveiro. Grupa Indasa obejmuje 7 oddziałów zlokalizowanych wHiszpani, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech,Polsce, Brazylii i USA. Współpracuje z siecią importerów i dystrybutorów w ponad 70 krajach na pięciu kontynentach. Indasa jest obecnie europejskim liderem w produkcji materiałów ściernych dla przemysłu motoryzacyjnego Refinish poprzez zastosowanie know-how jak również przemysłu meblowego. Firma zapewnia wsparcie techniczne, szkolenia odnośnie swoich produktów. Udoskonalanie produktów jest głównym celem firmy.

 • Założona w 1995 roku, jej reputacja w branży wypływa ze stałego skupiania się na naszych konsumentach i ciągłego zaangażowania w badania, rozwój i zapewnianie idealnej równowagi między wydajnością a ceną. A Wonder-Tech Company, spółka zależna Bonanza Paint, jest odpowiedzialna za eksportowanie Bonanza Paint.  Specjalizujemy się w systemach do renowacji samochodów od niskiej do wysokiej wytrzymałości, od gotowych mieszanek kolorów i tonerów barwnych po podkłady przygotowawcze i środki pomocnicze. Biegłość w eksporcie i spedycji pozwala nam dostarczać nasze produkty i usługi w satysfakcjonujący sposób. Jakość produktów to zawsze nasz podstawowy zdrowy rozsądek, aby pozostać w branży. Dodatkowa wartość, którą tworzymy, to nasza druga siła. Naszym klientom oferujemy różnorodne narzędzia marketingowe i plany współpracy. Zapytania są mile widziane. Bonanza i Wonder-Tech są do Twojej dyspozycji.
 • Firma John Guest jest producentem złączek wtykowych, rur i plastikowych systemów hydraulicznych do wielu różnych gałęzi przemysłu i aplikacji, takich jak dozowanie napojów, instalacje hydrauliczne, pneumatyka, systemy sprężonego powietrza, oczyszczanie wody, motoryzacja i telekomunikacja. Firma z siedzibą w West Drayton w Wielkiej Brytanii ma globalny zasięg dzięki biurom w Azji, Europie i Ameryce Północnej, a także na Pacyfiku. John Guest Ltd. to rodzinna firma założona w 1961 roku przez Johna Guesta, od którego pochodzi. John Guest słynie z pionierskiej koncepcji mocowania wciskanego Speedfit, które całkowicie zmienia sposób współczesnej hydrauliki.

 • Firma z Polski, która dostarczyła kilkaset milionów produktów do prawie 70 krajów świata? Ponad 25 lat temu wydawało się to nieprawdopodobne. Właśnie wtedy rozpoczynała się nasza przygoda z motoryzacją. Początki były skromne. Tylko otwartość pierwszych Klientów, którzy uwierzyli w naszą wizję dała nam szansę udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjazm, pasja i szacunek dla Klientów towarzyszą nam nieprzerwanie od pierwszych dni.

  Każdy produkt, który znajdą Państwo w naszej ofercie to wynik tego, że kochamy to, co robimy. Doświadczenie nauczyło nas, że dobre produkty powstają tylko wtedy, gdy dobrze pozna się prawdziwe potrzeby tych, którzy ich używają. Lakierników, mechaników, pracowników myjni, pasjonatów aut czy zwykłych kierowców. Dlatego pracujemy z nimi na co dzień. Nowe produkty testujemy w warsztatach w kraju i zagranicą.

  Nasze produkty wytwarzamy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły . Ukoronowaniem starań na każdym etapie produkcji i dystrybucji są certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 oraz liczne nagrody i wyróżnienia, również międzynarodowe. Doceniają nas także klienci, corocznie wyróżniając naszą markę Laurem Konsumenta, a od 2012 roku także Konsumenckim Liderem Jakości. Tak buduje się wzajemne zaufanie.

  Klient, który nie znajdzie tego, czego szuka, wyda swoje pieniądze gdzie indziej. Rozumiemy jak ważne jest, by szeroki asortyment K2 w sposób optymalny odpowiadał na potrzeby Klientów. Dlatego nasza stała oferta obejmuje aż 1000 indeksów, a co roku dodajemy do niej średnio 50 nowych produktów. Ciągle uczymy się lepiej rozumieć rynek. Wyciągamy wnioski i nie boimy się wprowadzać ich w życie.

  Wspólnie z naszymi klientami i dystrybutorami stworzyliśmy jedną z najbardziej liczących się marek chemii i kosmetyków samochodowych. Docenianą na całym świecie. Nasza historia pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nasze plany szczelnie wypełniają kolejne dziesięciolecia, warto więc przyłączyć się do naszego składu.

 • Oferta narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego warsztatu i serwisu motoryzacyjnego.
 • MASTER - wysoka jakość dla najbardziej wymagających klientów. Linia powstała z połączenia 40-letniego doświadczenia, nowoczesnej technologii i doskonałych surowców. Produkty z tej linii pomagają skrócić i ułatwić proces technologiczny w warsztacie. Linia MASTER należy do marki TROTON.

Pokaż 13 - 24 z 44 pozycji

Kategorie

Nasze sklepy