Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Istnieje 43 producentów

na stronę
 • Jako lider technologiczny, marka Norton zajmuje czołowe miejsce w przemyśle, oferując zaawansowane technicznie rozwiązania ścierne. Każdego roku firma inwestuje w badania i rozwój, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które rewolucjonizują przemysł. Ten silny nacisk na innowacyjność sprawia, że ciągle wprowadzane są nowe produkty Norton, zapewniające klientom unikatowe korzyści. Połączenie wieloletniego doświadczenia, badań oraz doskonalenia organizacyjnego sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem. Firma oferuje kompletny asortyment wysokiej jakości produktów przeznaczonych do aplikacji ściernych we wszystkich zastosowaniach przemysłowych.

 • Firma NOVOL to międzynarodowy producent wysokojakościowych materiałów z zakresu lakiernictwa, napraw oraz zabezpieczeń dla przemysłu samochodowego i budowlanego.

  Bogata oferta firmy obejmuje produkty dla lakiernictwa samochodowego, do montażu oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, prac w branży przemysłowej, systemy samopoziomujących posadzek dla budownictwa sportowego i przemysłowego, materiały do prac w branży szkutniczej oraz produkty do renowacji pojazdów zabytkowych.

  Profesjonalizm, doskonała jakość oraz dbałość o klienta to cechy, dzięki którym osiągnęliśmy sukces i cieszymy się zaufaniem kontrahentów na całym świecie.

 • Oetiker to rodzinna firma założona w Horgen w Szwajcarii przez Hansa Oetikera – wynalazcę opaski z uchem. Globalna, długoterminowa perspektywa firmy Oetiker odzwierciedla naszą drogę rozwoju i ciągłe wybieganie w przyszłość w interesie naszych klientów. Dążąc do zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta, uruchomiliśmy 14 zakładów produkcyjnych i jesteśmy obecni w 34 krajach.
 • Firma OFO powstała w roku 1992 przez wszystkie lata działalności sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę wprowadzając do obrotu produkty wysokiej jakości, począwszy od rozcieńczalników, poprzez chemię budowlaną i motoryzacyjną.

 • Unikatowość marki OWATROL pochodzi z dwóch źródeł: Północna Ameryka - gdzie opracowano bardzo dobre środki ochrony antykorozyjnej; Skandynawia - z silną tradycją ochrony drewna. Dzisiaj Owatrol jest bardziej żywy niż kiedykolwiek i posiada bogatą historię bycia pierwszym na rynku w swojej dziedzinie.

  OWATROL posiada swoje własne laboratorium badawcze Rieu-Technology z siedzibą w Bondoufle we Francji. Rieu-Technology opracowuje formuły spełniające wszystkie wymogi dotyczące ochrony środowiska, jednocześnie będące skutecznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Ochrona środowiska naturalnego jest bardzo bliska Rieu-Technology - dlatego zawsze mamy to na uwadze podczas opracowania najbardziej skutecznych produktów.

 • Marka PROFIX należy do firmy Multichem Sp. z o.o., która jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych. Multichem dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej oferuje nowoczesne i innowacyjne systemy dla lakiernictwa renowacyjnego. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością i dzięki atrakcyjnej cenie są konkurencyjne i dobrze postrzegane na większości światowych rynków.

  Obecnie firma mam przedstawicielstwa w ponad 50 krajach, produkty sprzedawane są za pośrednictwem dystrybutorów, przedstawicieli, warsztatów lakierniczych oraz bezpośrednio  do sklepów. O wysokiej jakości produktów świadczy przede wszystkim zadowolenie użytkowników jak również opinie i certyfikaty wielu niezależnych organizacji. W 2004 roku Multichem wdrożył system zarządzania jakością spełniający wymagania międzynarodowej normy ISO 9001:2000, który w późniejszych latach był kontynuowany na podstawie ISO 9001:2008 a obecnie wg ISO 9001:2015 i potwierdzany jest corocznymi audytami do dnia dzisiejszego.

  Multichem nadąża za trendami rynkowymi, a dzięki zaangażowaniu własnego zaplecza badawczo-rozwojowego jest firmą niezwykle innowacyjną. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój produktów które spełniają najbardziej wygórowane wymogi dotyczące ochrony środowiska. Jako jedna z pierwszych firm na rynku europejskim Multichem opracował i produkuje system doboru kolorów wodorozcieńczalnych lakierów bazowych. Ciągle doskonalony i rozwijany system Aqua 2G cieszy się popularnością wśród naszych partnerów na całym świecie. W połączeniu z bogatą dokumentacją kolorystyczną, intuicyjnym programem recepturowym oraz możliwością podłączenia spektofotometru system zapewnia komfortową pracę nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.

 • RUPES jest włoską firmą rodzinną założoną w 1947 roku w Mediolanie. Od samego początku zaangażowanie RUPES w innowacje produkcyjne i jakość produkcji określiło firmę jako światowego wzorcowego producenta profesjonalnych elektrycznych i pneumatycznych narzędzi, akcesoriów i systemów próżniowych. Zaangażowanie RUPES w badania i rozwój było motorem sukcesu firmy. Skoncentrowanie się na projektowaniu i wytwarzaniu produktów, które są w pełni zgodne z przepisami BHP i oferują wyższy komfort pracowników, definiuje każdą nową inicjatywę produktową.

  W ciągu ostatnich lat RUPES opracował szeroką gamę patentów i stworzył szereg rozwiązań, które przyczyniły się do uproszczenia dzisiejszej pracy i zwiększenia wydajności.

 • Rust-Oleum jest producentem farb ochronnych i powłok do użytku domowego i przemysłowego. Został założony w 1921 roku przez Roberta Fergussona (kapitana morskiego, a nie słynnego poetę) po tym, jak zauważył, że surowy olej rozlany na zardzewiałych pokładach metalowych powstrzymał korozję od rozprzestrzeniania się. Wkrótce dołączył do niego olej wielorybi, choć przez wiele lat dokonywano wielu zmian. Produkty Rust-Oleum nie zawierają już oleju wielorybiego, zamiast tego używają żywic pochodzących z alkidów, poliuretanów, epoksydów, lateksu itp.

 • Firma SAGOLA może prześledzić swoje początki do roku 1955 i jest owocem pionierskiego ducha założyciela Alejandro Sáncheza Larrauri. Zaczęło się od małych warsztatów podwykonawczych dla przemysłu. Po kilku latach w sektorze podwykonawców, Larrauri poczuł potrzebę wytworzenia własnego produktu i stopniowego wycofywania się z podwykonawstwa.

  Wybranym produktem był pistolet natryskowy. Ta nowa era dla firmy SAGOLA została zwieńczona produkcją i sprzedażą mitycznego pistoletu natryskowego ALM 401. Od tego momentu firma SAGOLA rozpoczęła produkcję i dystrybucję dużej liczby modeli pistoletów natryskowych i innych akcesoriów wykorzystywanych w sektorze powłok, takich jak filtry powietrza, zbiorniki ciśnieniowe i nieskończona lista urządzeń do najróżniejszych zastosowań.

  Ponownie dzięki duchowi przedsiębiorczości zespołu SAGOLA, odczuwano potrzebę otwarcia firmy na rynek międzynarodowy. Z tego powodu Spółka rozpoczęła działalność na powiązanych rynkach, takich jak Ameryka Łacińska, gdzie wkrótce stała się niekwestionowanym liderem, a następnie rozszerzyła działalność na kraje arabskie, azję i na koniec na Europę. Dzisiaj SAGOLA jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie.

  Firma SAGOLA od samego początku utrzymywała najwyższe standardy jakości w produkcji swoich produktów, co przyczyniło się do tego, że stała się bardzo ważnym konkurentem w sektorach takich jak warsztaty lakiernicze i przemysł. Produkty obejmują zarówno proste pistolety natryskowe, jak i skomplikowane maszyny do powlekania CNC.

  Dzisiaj, po 60 latach, SAGOLA nadal jest firmą w 100% rodzinną, co jest istotną przyczyną, dla której jest dynamiczną firmą zdolną do szybkiego dostosowania się do zmieniających się sytuacji rynkowych.

  Obecnie SAGOLA jest czymś więcej niż producentem pistoletów natryskowych i stała się grupą firm zajmujących się również produkcją komponentów lotniczych, komponentów dla sektora biomedycyny, usług transportu pasażerskiego i innych firm usługowych.

 • Firma SATA powstała w 1906 roku wyznacza nowe standardy w zakresie pistoletów lakierniczych, filtrów sprężonego powietrza oraz systemów ochrony dróg oddechowych. Poprzez ścisłą współpracę z lakiernikami pracującymi w warsztatach i przemyśle, jak również z działami rozwoju oraz aplikacji przodujących producentów lakierów, wytwarzamy produkty o najwyższej wartości użytkowej. Jakość firmy SATA jest znanym terminem wśród lakierników: ponieważ niezawodność, wytrzymałość oraz ergonomia produktów są w firmie SATA czymś oczywistym.

 • Sea-Line® to nowoczesne, wydajne szpachlówki, farby jachtowe, pasty polerskie, kosmetyki i akcesoria szkutnicze tworzące kompletny system przeznaczony do: budowy, naprawy, pielęgnacji jachtów i łodzi z laminatu, aluminium, stali i drewna. Receptą na wysokiej jakości produkt jest połączenie wieloletniego doświadczenia z najnowszą technologią. Standardy pracy potwierdzają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001 wydane przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A. Linia SEA LINE należy do marki TROTON.

 • Firma SHAMAL na rynku sprężonego powietrza od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy sprężarek powietrza do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. SHAMAL łączy tradycję z dużym doświadczeniem w branży i dokładnością jej produkcji. Wynik: produkty unikalne i niepowtarzalne, profesjonalne i przemysłowe maszyny najwyższej jakości, wyróżniające się dbałością o szczegóły, ich całkowitą niezawodnością i kunsztem wykonania na każdym etapie produkcji, dostosowane do potrzeb klienta.

  Sprężarki są projektowane, produkowane i testowane w naszym zakładzie w celu zagwarantowania wysokich standardów jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Pokaż 25 - 36 z 43 pozycji

Kategorie

Nasze sklepy