Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

RUPES LHR21ES Polerka orbitalna BIGFoot

RUPES_LHR21ES_STD

2000000015156

Nowy

Średni czas dostawy: 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ: "Na zamówienie" - produkt niedostępny w magazynie - sprowadzany tylko na indywidualne zamówienie klienta. Zamówienie tego produktu wymaga dokonania przedpłaty.

2 171,06 zł Brutto

Plus koszty dostawy

OpisNowy Big Foot to profesjonalna polerka, która pozwala na  uzyskanie doskonałych efektów podczas prac polerskich w krótszym czasie.


Mniej czynności, krótszy czas pracy i lepsze efekty.

Są to cechy charakterystyczne dla nowej polerki firmy RUPES.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji i nowej technologii, polerki orbitalne firmy RUPES są bardziej wydajne w porównaniu do tradycyjnych polerek rotacyjnych.

W przeciwieństwie do polerek rotacyjnych, maszyny orbitalne nie pozostawiają hologramów,czyli mikro uszkodzeń powstałych na skutek agresywnego ruchu rotacyjnego. Ruch orbitalny umożliwia zatem uzyskanie doskonałych wyników pracy w prosty i bezpieczny sposób.

Polerowanie zawsze uważane było za czynność, która wymaga dużego doświadczenia i sporych umiejętności. Niedoświadczenie może faktycznie doprowadzić do uszkodzenia powierzchni i szczególnie na ostrych krawędziach i narożnikach.

RUPES wyeliminowała te zagrożenia wraz z wprowadzeniem na rynek nowej maszyny polerskiej Big Foot, która umożliwia również mniej doświadczonym operatorom osiągnięciem profesjonalnych rezultatów.

Celem każdego detalisty jest zawsze osiągnięcie połysku i głębi koloru. RUPES projektując swoje polerki, przyjął te wymogi jako priorytet w celu umożliwienia osiągnięcia unikalnych i niezwykłych rezultatów.

Maksymalną kontrola polerki, oraz łatwość jej użycia, umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości wyników przy mniejszym wysiłku operatora.

Powierzchniowa temperatura musi być utrzymywana w granicach określonych limitów bezpieczeństwa. Orbitalny ruch i parametry techniczne nowych polerek RUPESA pozwalają utrzymać powierzchowne temperatury w akceptowalnym limicie eliminującym ryzyko "spalenia" zewnętrznej warstwy lakieru.

Nowe RUPES Big Foot pozwala wykorzystać całą powierzchnię gąbki. Przy użyciu tradycyjnych polerek, konieczne jest utrzymanie kontu nachylenia w stosunku do powierzchni roboczej, ze względu na wysokie temperatury, które tworzą się na polerowanej powierzchni, przez co zmniejsza to powierzchnię użytkową gąbki do 40%.

 

Dane techniczne:

  • Regulacja prędkości: √
  • Waga: 2,6 kg
  • Obroty: 2000 - 4200 RPM
  • Moc: 500 W
  • Skok: 21 mm
  • Tarcza: 150mm

Dane techniczne

Moc (W) 500
Napięcie (V) 230
Skok (mm) 21
Tarcza robocza (mm) 150
Prędkość obrotowa (RPM) 2000-4200
Kod producenta LHR 21ES_STD
Regulacja prędkości obrotowej
Typ zasilania Elektryczne

Pobierz

Opinie (0)

Informujemy, że Administrator sklepu nie weryfikuje treści opinii, ani ich źródła

Produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

RUPES LHR21ES Polerka orbitalna BIGFoot

RUPES LHR21ES Polerka orbitalna BIGFoot

Nowy Big Foot to profesjonalna polerka, która pozwala na  uzyskanie doskonałych efektów podczas prac polerskich w krótszym czasie. Mniej czynności, krótszy czas pracy i lepsze efekty. Są to cechy charakterystyczne dla nowej polerki firmy RUPES.Dzięki innowacyjnej konstrukcji i nowej technologii, pole...

FAQ (Zadaj pytanie) (0)

Brak pytań dla tego produktu, zadaj pytanie jako pierwszy


Zadaj pytanie

*Pole wymagane

*
*
*
*

(Przeczytaj warunki dotyczące ochrony danych)

Ochrona danych osobowych
Nie zgadzam się

Wysyłka

Brak darmowej dostawy
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
DHL (Palety) DHL (Palety) Usługa krajowa (czas doręczenia: 24 godziny) 135,30 zł
DHL (POP - odbiór w punkcie) DHL (POP - odbiór w punkcie) Usługa krajowa (czas doręczenia: 24 godziny) 20,00 zł
Poczta Polska 48 (odbiór w punkcie) Poczta Polska 48 (odbiór w punkcie) Usługa krajowa (czas doręczenia: 48 godzin) 15,01 zł
DHL (Kurier) DHL (Kurier) Usługa krajowa (czas doręczenia: 24 godziny) 20,00 zł
Poczta Polska 48 (Kurier) Poczta Polska 48 (Kurier) Usługa krajowa (czas doręczenia: 48 godzin) 15,01 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w siedzibie firmy Darmowa!

Kategorie

Nasze sklepy